Współpraca

2014-07-11

Własność Intelektualna

Ostatnimi czasy jestem bardzo pochłonięty pracą, jednakże udało się znaleźć chwilę by porozmawiać z Waldemarem Wierżyńskim o tym jak można połączyć dwa światy „nauki i gospodarki”.
Wlasnosc_Intelektualna_02_2014

Ten wywiad to bardzo ciekawe doświadczenie, gdyż w pewnym sensie składnia do refleksji nad pracą, którą miałem przyjemność wykonywać jako Animator Współpracy. Obcowanie z biznesem jest wyzwaniem, ale też inspiracją. Wyzwaniem, bo dla osoby, która wychodzi zza biurka, z laboratorium jest to odwrócenie punktu widzenia. Trafia się do innego świata, gdzie ludzie są bardzo konkretni, wiedzą czego chcą i znają w 90 % w jakim kierunku iść. Inspirujące są postawy tych ludzi, którzy w znakomitej większość są pasjonatami, a jeśli nie są to na pewno uwielbiają to co robią, dlatego tak bardzo im zależy na pchaniu do przodu własnego biznesu. Zupełnie inny świat i zupełnie inna mentalność, która przyniosła mi dużo wiedzy, ale także zmieniła moje podejście do spraw zawodowych. Ta współpraca przede wszystkim otworzyła mnie na świat, na ludzi, dała możliwość poszerzenia horyzontów i grona znajomych.


004

Ta zakładka powstała po to, byście mogli mnie poznać nie tylko od strony pasji, inspiracji, ale też tego co robię każdego dnia, czym się zajmuję. A niewątpliwie to czym się zajmuję, jest jednocześnie moją pasją, jak i źródłem nieustających inspiracji, bo dzięki mojej pracy praktycznie codziennie poznaję nowych ludzi i ciekawe pomysły. Stykam się z nietuzinkowością i kreatywnością. Mam doświadczenie kontaktu z ludźmi wielkich horyzontów i tych, dla których przyszłość to perspektywa kilku dni. Jedni i drudzy to ludzie, którzy znają swoje potrzeby, wiedzą czego pragną, ale nie zawsze mogą zrealizować swoje pomysły.

W tym miejscu chciałbym przed Wami odkrywać mój zawodowy świat. Dziś pierwsza odsłona. Film promujący ostatni projekt, w którym brałem udział i dalej kontynuuję te działania. Zapraszam do obejrzenia – zamieszczam link, gdyż strona blogowa uniemożliwia umieszczanie większych rozmiarów niż 2 MB

ANIMATORZY WSPÓŁPRACY

Brak komentarzy.

Brak trackbacków.