Pasja

Chcę w tym miejscu dzielić się z Wami moimi pasjami. Tym z czego czerpię przyjemność w wolnych chwilach, ale też i zawodowo. Tym co sprawia mi ogromną satysfakcję, poczucie spełnienia, napełnia spokojem, wprowadza pewną harmonię i mnie relaksuje.

To co naprawdę mnie relaksuje, to dobra książka. Tak muszę się przyznać jestem książkowym molem. Chociaż należy tu zwrócić uwagę na to, że ostatnio nie mam czasu na książki. Ale nadrabiam to od czasu, do czasu czytając do brzuszka, który rośnie. Wiecie gdybym tylko miał możliwości to bym sobie tak urządził łazienkę. Mógłbym nawet tam spać. No więc domyślacie się, że będę się tu również dzielił ciekawymi książkami, które pochłonąłem. Tak, tak pochłonąłem, tak mówi Karolcia. Bo jak już mnie widzi z książką w ręku, to wie że albo ją szybko odłożę, bo mnie nie wciągnie, albo szybko ją odłożę, bo po prostu będzie przeczytana. Zdarza się i tak i tak, ale częściej jednak ląduje przeczytana na półeczce. Pewnie jesteście ciekawi co tak mnie wciąga.

Nie ma jednego jeśli chodzi o książki. Mogą to być horrory, sensacja, kryminał, religijne, powieści z cyklu fantasy, ostatnio nawet dotyczące rozwoju osobistego. Nie ma reguły. Jeśli jest ciekawa – zostanie przeczytana.

Brak komentarzy.

Brak trackbacków.